Hoppa till sidans innehåll

Höstrusket - Preliminär startlista

11 OKT 2021 20:36
  • Uppdaterad: 11 OKT 2021 20:36

Preliminär startlista för Höstrusket 2021

 

  Startlista KL 10:00    
Nr Namn Klubb Klass Tapet
1a Stefan Hansson BS Gothia HCE 3spt
1b Klas Johansson Vänersborgs BK HCE 3spt
1c Anders Person Udevalla BK HCE 3spt
1d Tobias Helsström Trelleborgs BK HCE 3spt
         
2a Kristian Isaksson Lindome BK HCE 3spt
2b Fredrik Dymén Kungälvs BK HRE 40
2c Elisabet Larsson Lindome BK DCE 3spt
2d Håkan Carlsson Alingsås BK HR50 40
         
3a Marcus Axelsson Lindome BK HBE 40
3b Sanna Almqvist Vänersborgs BK DBE 40
3c Harri Jarske Vänersborgs BK HB60 40
3d Elvira Brandt Skövde BK DBE 40
         
4a Peter Larsson Alingsås BK HR50 40
4b Josefin Ness Kungälvs BK DBE 40
4c Olivia Hagman Wendin Lindomme BK DB16 40
4d Gert Sjöberg Alingsås BK HB60 40
         
5a Perer Svahn Vänersborgs BK HLBE 60
5b Nicklas Singh Foresti Kungälvs BK HLBE 60
5c Jody Ness Kungälvs BK HIE 60
5d Anders Jakobsson Angereds BK HIE 60
         
6a Stig Svensson Skövde BK HIE 60
6b        
6c Magnus Bergqvist Borås BS HLBE 60
6d Göte Berggren BS Grästorp HLB60 60
         
7a Kent Danielsson Alingsås BK HB60 40
7b Erika Andersson Kungälvs BK DBE 40
7c Mikael Smedman BS Grästorp HB50 40
7d Holger Bude Alingsås BK HRE 40
         
8a Kaj Sjöberg Alingsås BK HRE 3spt
8b Meia Lu Pyls BS Grästorp DR16 3spt
8c Tobias Sandberg Alingsås BK HRE 40
8d Alva Carlsson Järnvägens BF DR16 40
         
9a Claes Johansson Borås BS HBE 40
9b Peter Poulsen BS Grästorp HBE 40
9c Ann Hansson Borås BS DBE 40
9d Tilde Ottosson Järnvägens BF DB16 40
         
10a Mikael Edvardsson Alingsås BK HRE 40
10b        
10c Lena Terning Borås BS HIE 60
10d Ola Gustavsson Skövde BK HI50 60
         
11a Andreas Warg Lindome BK HBE 40
11b Elvira Hallin BS Grästorp DR16 40
11c Magnus Kööhler BS Grästorp HB50 40
11d Margareta Palm Angereds BK DBE 40
         
12a Henry Arvidsson BS Grästorp HB50 40
12b Linus Larsson Alingsås BK HRE 40
12c Carina Modigs Pyls BS Grästorp DBE 40
12d        
         
13A Simon Odelholt Vänersborgs BK HB13 40
13b Samuel Sändare Svensson Kungälvs BK HB13 40
13c Tilde Gerum Alingsås BK DB10 60
13d Elvira Berg Alingsås BK DB10 60
         
14a Kevin Svensson Kungälvs BK HB13 40
14b Elias Ness Kungälvs BK HR13 40
14c Arvid Edvardsson Alingsås BK HR10 60
14d Loke Dymén Kungälvs BK HB10 60
         
15a Tndra Billström BS Kungsbacka DB13 40
15b Emilia Warg Lindome BK DB13 40
15c Didrik Bergholtz Uddevalla BK HC13 3spt
15d        
         
         
         
         
Skribent: Magnus Kööhler
E-post: Adressen Gömd

Postadress:
BS Grästorp - Bågskytte
Mikael Hillqvist, Flo Klev 35
46796 Grästorp

Besöksadress:
Flo Brännebacka 3, Västra infarten till Grästorp, väg 47
46792 Grästorp

Kontakt:
Tel: 051440093, 0730717339
E-post: mikaelhillqvist@live...

Se all info