Hoppa till sidans innehåll

Annandagspilen 2019 - Uppdaterad startlista

15 DEC 2019 17:17
Det är nu 48 st anmälda.
  • Uppdaterad: 21 DEC 2019 16:43

Startlista omg 1, Kl 09.00
         
Nr Namn Klubb Klass Tapet
1a Sanna Almqvist Vänersborgs BK DBE 40
1b Stefan Hansson ALC HCE 3spt
1c Stig Iversen Borås BS HBE 40
1d Knut Sigurd Berge Skövde BSK HCE 3pst
         
2a Magnus Johansson Tibro BS HCE 3spt
2b Klas Johansson Vänersborgs BK HCE 3spt
2c Stefan Hillqvist BS Grästorp HCE 3spt
2d Morgan Lundin Lindome BK HCE 3spt
         
3a Morgan Elf Tibro BS HR50 40
3b Ove Svennson Vänersborgs BK HR50 40
3c Mikael Johansson Skövde BSK HR50 40
3d Lukas Jacobsson Lindome BK HR16 3spt
         
4a Lotta Brodd Nillson Vänersborgs BK DB50 40
4b Lena Terning Borås BS DBE 40
4c Adam Paulsson Borås BS HBE 40
4d Linnea Kööhler BS Grästorp DB16 40
         
5a Mikael Smedman Skövde BSK HIE 60
5b Per Nyberg Tibro BS HLB60 60
5c Stig Svensson Skövde BSK HIE 60
5d Åke Svensson BK Fjädern HIE 60
         
6a Joakim Larsson-Lind Borås BS HB50 40
6b Magnus Kööhler BS Grästorp HBE 40
6c Stefan Nilsson IF Karlsvik HRE 40
6d Carina Modigs Pyls BS Grästorp DBE 40
         
7a Ida Andersson Lindome BK DRE 3spt
7b Tobias Svensson Vänersborgs BK HRE 40
7c Meia Lu Pyls BS Grästorp DR16 3spt
7d Erika Andersson Kungälvs BSK DBE 40
         
8a Jody Ness Kungälvs BSK HIE 60
8b        
         
         
Startlista omg 2, Kl 14.00
         
Nr Namn Klubb Klass Tapet
1a        
1b Lukas Jacobsson Lindome BK HCE 3spt
1c        
1d Stefan Lindevy BS Kungsbacka HCE 3spt
         
2a Lars-Ove Pettersson IF Ulvarna BSK HB50 40
2b Tobias Hellström Kungälvs BSK HCE 3spt
2c Gert Sjöberg Alingsås BK HB60 40
2d        
         
3a Leo Pettersson Järnvägens BF HB16 40
3b Hampus Hellqvist BS Grästorp HR16 40
3c Hans Sanne BS Gothia HC60 3spt
3d        
         
4a Magnus Bergqvist Borås BS HLBE 60
4b Åke Svensson BK Fjädern HLBE 60
4c        
4d        
         
5a Peter Poulsen BS Grästorp HBE 3spt
5b Ann Hansson Borås BS DBE 40
5c        
5d        
         
6a Göran Bjerendal Lindome BK HRE 3spt
6b Elvira Hallin BS Grästorp DR16 40
6c Kaj Sjöberg Alingsås BK HRE 40
6d        
         
7a Håkan Andersson BS Kungsbacka HBE 40
7b Henry Arvidsson BS Grästorp HBE 40
7c Anders Ohlsson Lindome BK HBE 40 
7d        
         
8a Lukas Hultqvist BS Grästorp HB10 60
Skribent: Magnus Kööhler
E-post: Adressen Gömd

Postadress:
BS Grästorp - Bågskytte
Mikael Hillqvist, Flo Klev 35
46796 Grästorp

Besöksadress:
Flo Brännebacka 3, Västra infarten till Grästorp, väg 47
46792 Grästorp

Kontakt:
Tel: 051440093, 0730717339
E-post: mikaelhillqvist@live...

Se all info